نمایشگر دسته ای مطالب نمایشگر دسته ای مطالب

بازگشت به صفحه کامل

منابع الكترونيكي/خارج دانشگاه

 ثبت نام در سیستم کتابخانه دانشگاه جهت استفاده از منابع الکترونیکیScience Direct و IEEE در خارج از دانشگاه

مراحل ثبت نام و گرفتن نام کاربری و کلمه عبور به شرح ذیل می باشد:
1.       از پورتال دانشکده فنی و مهندسی دانشگاه خوارزمی لینک پورتال کتابخانه دیجتال را انتخاب کرده و وارد صفحه کتابخانه شوید
2.        در قسمت بالای صفحه سمت چپ گزینه ثبت نام را انتخاب نمایید .وارد صفحه زیر میشوید مشخصات خود ،نام و کلمه عبور را وارد کرده و سپس دکمه ذخیره را بزنید.
 
 
3.        پس از ذخیره کردن و دیدن پیغام خوش آمد گویی، از شما مجدداً جهت ورود نام عبور و کلمه عبور را سوال می شود، اطلاعات خواسته شده را وارد کرده و وارد صفحه ذیل شوید.
 
4.        در این صفحه باید در جهت امنیت یک کلمه عبور جدید ثبت کنید و سپس آن را تکرار کنید. دکمه ذخیره را بزنید تا وارد سیستم شوید. پس از ورود موفقیت آمیز اطلاعات حدود سه روز کاری طول خواهد کشید تا اطلاعات شمادر سیستم تایید شود و شما به عنوان کاربر فعال سیستم تعریف شوید.
 
از این سیستم می توانید برای گرفتن فایل های مقالات از هر نقطه خارج از دانشگاه استفاده کنید و به تمام منابع الکترونیکی که دانشگاه عضو می باشد دسترسی داشته باشید.
برای استفاده از این سیستم لازم است ابتدا وارد سیستم کتابخانه شوید. این کار را می توانید طی مراحل ذیل انجام دهید:
1.        وارد سایت کتابخانه شده و از ستون سوم گزینه اشتراک منابع اینترنتی را انتخاب کرده وارد صفحه زیر شوید:
 
2.        در قسمت اشتراک منابع اینترنتی خارجی می توانید به منابع اینترنتی در خارج از دانشگاه دسترسی داشته باشید. در قسمت اشتراک منابع اینترنتی داخلی می توانیم به منابع اینترنتی درداخل دانشگاه دسترسی داشته باشید.
  لطفاً پس از ثبت نام جهت فعال شدن این قسمت، نام کاربری ویا نام و نام خانوادگی خودرا که ایجاد نمودید با مرکز انفورماتیک و ارتباطات (درکرج ) با تلفن تماس 34579600-026 داخلی  2621  و یا با آدرس پست الکترونیک mail_admin@tmu.ac.ir تماس حاصل فرمائید.